fbpx

אודותיי - מומחה בדיקור סיני בראשון לציון

אודותי

נעים להכיר, שמי ד"ר מארק, אני משמש כיום כאחד הרופאים המובילים במחלקת ההרדמה וטיפול בכאב באחד מבתי החולים הגדולים במרכז הארץ.

נו. אז בטח תשאלו, למה חשוב לי לעסוק בדיקור סיני מסורתי?

כחלק מהשליחות שלי כרופא ולשיפור בתוחלת החיים של המטופלים שלי אני חוקר מזה למעלה מ-40 שנה אפשרויות ושיטות להארכת החיים. גיליתי שניתן לעשות זאת רק באמצעות דרכי ריפוי שונות והתחדשות פנימית גופנית על בסיס שילוב רפואה אלטרנטיבית כללית וקונבנציונלית.

בטיפולים שלי אני בעצם רוצה להביא לכם התחדשות אחרת, בריאות וחיים מאושרים וארוכים!

אני דוגל בתזונה מאוזנת מודרנית, אשר תגרום לכם לרדת במשקל, להתרגל לאורח חיים בריא, ולחיות יותר, ולכן פתחתי מרפאת דיקור סיני להרזיה בראשון לציון.

הגישה שלי של שילוב רפואה קונבנציונאלית ואלטרנטיבית מסייעת בהתמודדות עם מחלות קשות נוירולוגיות, חיסוניות, טיפול במחלות אוטואימוניות ואף יעילה כנגד שלל סוגי סרטן!

אני מציע תוכנית אינטגראלית של התעמלות ותרגילים פיזיים לשיפור איכות החיים שלכם!

בעיות זקנה מטרידות אתכם?

זה לא חדש, מאז ומעולם זו בעיה שהטרידה את הציוויליזציה. רפואה אסתטית מציעה כיום דרכים שונות להאטת תהליך ההזדקנות ואיך לשפר את המראה החיצוני.

באמצעות דיקור סיני כללית מטפלים גם בבעיות קוסמטיקה.

שוק הרפואה האסתטית מנסה להציע מגוון דרכים – מהבוטוקס ומילוי קמטים עד לניתוחים פלסטיים מורכבים. הבעיה היא שהשיטות הללו יוצרות לעיתים קרובות סיבוכים ולעיתים אף מחמירות את מראה האדם ממה שהיה לפני הטיפול.

כל אלו לעולם לא יקרו בשיטה הטבעית של דיקור אסתטי!

אשמח לספק לכם שירות מקצועי ויעיל בכל תחום!

לפני שניפגש, עוד קצת רקע על עצמי:

נולדתי בקזאן, טטרסטן, בוגר המכון הרפואי קאזאן של שנת 1978. עליתי לישראל בשנת 1990.
עברתי השתלמות והתמחות בהרדמה והחייאה (1980, 1986) ולאחר מכן ברפואה אלטרנטיבית ודיקור סיני כללית (1987). אני מחזיק בתואר MD וPh.D-, אני גאה ב-38 עבודות מדעיות והמצאות רפואיות שחיברתי במטרה להביא תוחלת חיים ואורח חיים בריא תזונה נכונה לאנושות.  

נושא עבודת הדוקטורט שלי היה: "יחסים נוירו-הומורלים ומיקרוצירקולציה לאחר החייאה ולאחר דימום חריף ופציעה משולבת חמורה".

במהלך 30 שנות עבודתי בישראל, העברתי התמחות בהרדמה, החייאה וטיפול בתסמונת כאבים. כמדען מוביל של הדגל הפרמקולוגי הישראלי BioHitech ב-Pharmos Corp וKeryx Biopharmaceutical-, פיתחתי באופן פעיל תרופות נגד כאב. ייצגתי בגאווה את המדע והרפואה בישראל בסימפוזיונים ובכנסים בינלאומיים.

במשך למעלה מ-40 שנה אני עושה שימוש בשיטות הרפואה הקונבנציונליות והאלטרנטיביות בפרקטיקה הקלינית שלי כדי לאבחן ולטפל בחולים. בעזרת אבחון מודרני, טיפול תרופתי, דיאטה מיוחדת וטיפולים מורכבים, כמו גם אקופונקטורה, שיאצו, חסימות תרופתיות של אצבים ואפידורל לכאבים. טיפלתי ואני מטפל במגוון רב של מחלות כמו אסתמה, ברונכיטיס, מחלות כלי דם, יתר לחץ דם, בעיות במערכת העיכול ועוד. וכן במחלות נוירולוגיות (נוירוזות, נדודי שינה, מיגרנות וכו') ובמחלות עור, מחלות גינקולוגיות ועוד ועוד. השיטה שלי מתאימה גם לשיקום לאחר פציעות וניתוחים.